Sie sind hier: Startseite » Languages » Polski

Polski

GIC (German Ink Company) jest znakiem handlowym TiDis Group z Berlina.


Pod ta nazwa dostepna jest pelna seria atramentów sublimacyjnych i pasujace akcesoria:

W czerwcu 2012 roku marka GIC pojawila sie na rynku z atramentami sublimacyjnymi. Poczatek byl równie czesty, dosc ciezki, a sceptycyzm wobec nowego atramentu do sublimacji byl poczatkowo ogromny.

Dzieki wytrwalosci, dobrym argumentom naszego dzialu sprzedazy i perswazyjnej sile atramentów sublimacyjnych GIC, atrament sublimacyjny GIC zostal z powodzeniem ustanowiony na rynku druku tekstylnego z biegiem czasu.

Od początku 2016 r. Atrament sublimacyjny GIC został udostępniony branży reklamy poligraficznej, a także stale rozwijającemu się rynkowi konsumenckiemu poprzez www.tintenshop365.de Od lata 2017 r. Dostępne są bardzo przystępne pakiety startowe i startowe dostosowane do rynku konsumenckiego dopasowywanie drukarki również bez

W roku 2017 sprzedano również ponad 35 ton czarnego i 20 ton cyjanu, magenty, żółtego i jedną lub dwie tony jasnych kolorów, jak dotąd najbardziej udanego roku dla atramentu sublimacyjnego niemieckiej firmy Ink.

Na początku 2018 r. Wprowadzono nowy wygląd (CI)

i podążało za nim wiele innych produktów. Od teraz będzie dostępny pakiet promocyjny na atrament sublimacyjny GIC przeznaczony na rynek konsumencki, a także mniejsze wypełnienia atramentów sublimacyjnych i gotowych wkładów do drukarek dla różnych modeli drukarek z funkcją sublimacji.

Na szczególną uwagę zasługują nowe zestawy startowe do drukarek z nabojami, atramentem, papierem i, jeśli to konieczne, chiptererem.

Teraz trwają prace nad uzupełnieniem nowych pakietów startowych.

Zugriffe heute: 2 - gesamt: 2278.