Sie sind hier: Startseite » Languages » Eesti

Eesti

GIC (Saksa tindi firma) on Berliini TiDis Grupi kaubamärk

Selle nime all pakutakse täielikku sublimatsioonitindi seeriat ja vastavaid tarvikuid:

2012. aasta juunis ilmus GIC kaubamärk esmakordselt turule sublimatsiooniga trükivärvidega. Algatus oli nii tihti üsna raske ja skeptitsism uue sublimatsioonitindi suhtes oli algselt suur.

Tänu püsivusele on meie müügiosakonna head argumendid ja GIC sublimatsioontrükiste veenev jõud GIC sublimatsioonitrükiga aja jooksul tekstiilitrükiturul edukalt loodud.

Alates 2016. aasta algusest on GIC sublimatsioonitrükk saanud kättesaadavaks trükireklaamide tööstusele ja üha laienevale lõpptarbijaturule veebisaidi www.tintenshop365.de kaudu. Alates 2017. aasta suvest on tarbijaturule kohandatud käibi- ja käivituspakette väga taskukohasteks sobiv printer ka ilma ...

Aastaks 2017 müüdi ka üle 35 tonni musta ja 20 tonni tsüaani, magenta, kollase ja ühe kuni kahe tonni hele värvi, mis on Saksa tindi firma sublimatsioonitindi jaoks seni edukaim aasta.

2018. aasta alguses võeti kasutusele uus välimus (CI)

ja palju rohkem tooteid järgida ja järgida. Nüüdsest peale pakutakse GIC sublimatsioonitindi reklaamipaketti tarbijaturul, aga ka sublimatsioonitindi ja valmisprindikassettide väiksemat täitmist erinevate sublimatsiooniga printerimudelite jaoks.

Tähelepanu vajavad uued starteripaketid kassettide, tindi, paberi ja vajaduse korral kiibi resetteriga printeritele.

Uute starteripakendite valmistamiseks on nüüd käimas töö.

Zugriffe heute: 6 - gesamt: 2716.