Sie sind hier: Startseite » Languages » Latvijas

Latvijas

GIC (vacu tintes kompanija) ir Berlines TiDis grupas precu zime

Ar šo nosaukumu tiek piedavata pilniga sublimacijas tintes serija un atbilstošie aksesuari:

2012. gada junija GIC zimols pirmo reizi paradijas tirgu ar sublimacijas tintem. Sakums bija tikpat bieži, diezgan smags, un skepticisms pret jaunu sublimacijas tinti sakotneji bija milzigs.

Pateicoties neatlaidibai, laika gaita tekstila drukašanas tirgu ir veiksmigi izveidoti musu pardošanas nodalas labie argumenti un GIC sublimacijas tintes parliecinoša jauda, GIC sublimacijas tinti.

Kopš 2016. gada sākuma GIC sublimācijas tinti ir padarījusi pieejama drukāšanas reklāmas nozarei un arvien pieaugošajam gala patērētāju tirgum, izmantojot www.tintenshop365.de. Kopš 2017. gada vasaras patērētāju tirgū ir īpaši pieejamas starteru un starteru paketes atbilstošs printeris, kā arī bez ...

2017. gadā arī tika pārdots vairāk nekā 35 tonnas melnā un 20 tonnas zilā, purpura, dzeltenā un viena līdz divas tonnas gaišas krāsas, kas ir visefektīvākais gads līdz šim vācu tintes ražošanas uzņēmuma sublimācijas tinti.

2018. gada sākumā tika ieviests jauns izskats (CI)

un daudzi citi produkti tiek ievēroti un sekot. Un no šī brīža uz GIC sublimācijas tintes tiks piedāvāts reklāmas iepakojums patērētāju tirgum, kā arī mazāki uzpildes līdzekļi uz sublimācijas tinti un uzpildītas printeru kasetnes dažādiem ar sublimāciju spējīgiem printeru modeļiem.

Īpaša uzmanība ir jāpievērš jaunajiem starteru iepakojumiem printeriem ar kasetnēm, tinti, papīru un, ja nepieciešams, mikroshēmu resetter.

Tagad ir uzsākts darbs, lai pabeigtu jauno startera iepakojumu.

Zugriffe heute: 2 - gesamt: 2096.