Sie sind hier: Startseite » Languages » Lietuvos

Lietuvos

GIC ("German Ink Company") yra "TiDis Group" prekes ženklas Berlyne

Pagal ši pavadinima pateikiama pilna sublimacine rašalo serija ir atitinkami priedai.

2012 m. Birželio men. GIC marke pirma karta pasirode rinkoje su sublimuotais dažais. Pradžia buvo taip dažnai gana sunki, o skepticizmas prieš nauja sublimacini rašala iš pradžiu buvo didžiulis.

Deka pastovumo, geri argumentai apie musu pardavimo departamenta ir itikinamoji galia GIC sublimacijos rašalams, GIC sublimacijos rašalas buvo sekmingai ikurta tekstiles spausdinimo rinkoje laikui begant.

Nuo 2016 m. GIC sublimacinis rašalas tapo prieinamas spausdinimo reklamos pramonei ir nuolat besiplečiančiai galutinių vartotojų rinkai per www.tintenshop365.de. Nuo 2017 m. Vasaros yra įperkamų starterių ir starterių paketų, pritaikytų vartotojų rinkai. atitikimo spausdintuvas taip pat be ...

2017 m. Taip pat buvo parduota daugiau kaip 35 tonų juodųjų ir 20 tonų žalsvai mėlynos, rausvai raudonos, geltonos spalvos ir 1-2 tonos šviesių spalvų - sėkmingiausių Vokietijos rašalo kompanijos sublimacijos rašalo metų.

Pradžioje 2018 buvo įvesta nauja išvaizda (PI)

ir dar daug kitų produktų. Ir dabar ten Promo paketas GIC sublimacijos rašalo išbandyti, taip pat mažesnių bottlings šio sublimacijos ir paruoštų užpildytas kasetes skirtingų spausdintuvų modelių sublimuojama vartotojų rinkoje.

Specialūs populiarumą naujas starteris paketus Spausdintuvų kasetės, rašalas, popierius ir kuri gali būti būtina prašome įvesti Chipresetter.

Dabar dirba fiksuoto naujas starteris pakuotėse užbaigti.

Zugriffe heute: 1 - gesamt: 2027.