Sie sind hier: Startseite » Languages » Ceský

Ceský

GIC (nemecká inkoustová spolecnost) je ochranná známka spolecnosti TiDis Group z Berlína

Pod tímto jménem se nabízí kompletní rada sublimacních inkoustu a odpovídající príslušenství:

V cervnu 2012 se znacka GIC poprvé objevila na trhu sublimacními inkousty. Pocátek byl tak casto, pomerne težký a skepse k nové sublimacní barve byl zpocátku obrovský.

Díky vytrvalosti, dobrým argumentum našeho obchodního oddelení a presvedcivé síle sublimacních inkoustu GIC se sublimacní inkoust GIC úspešne zavedl na trhu textilního tisku v prubehu casu.

Od počátku roku 2016 je sublimační inkoust GIC zpřístupněn reklamnímu průmyslu tisku a stále se rozšiřujícímu trhu konečných spotřebitelů prostřednictvím www.tintenshop365.de Od léta 2017 jsou k dispozici velmi cenově dostupné spouštěcí a startovací balíčky přizpůsobené spotřebitelskému trhu stejně jako bez ...

V roce 2017 se také prodával více než 35 tun černých a 20 tun azurové, purpurové, žluté a jeden až dva tuny světelných odstínů, což je dosud nejúspěšnější rok pro sublimační inkoust německé inkousty.

Začátkem roku 2018 byl představen nový vzhled (CI)

a následovalo mnoho dalších produktů. A od této chvíle bude pro sublimační inkoust GIC pro spotřebitelský trh nabízena promo pack, stejně jako menší výplně sublimačních inkoustů a připravených kazet pro tiskárny pro různé typy tiskárny schopné sublimace.

Nový starter pack pro tiskárny s kazetami, inkoust, papír a v případě potřeby čip resetovač si zaslouží zvláštní pozornost.

Nyní probíhají práce na dokončení nových startovacích balíčků.

Zugriffe heute: 1 - gesamt: 2598.